Ainos Holiday Resort Hotel
 
 
 
     
Adres : Vakıf Köyü Enez
Telefon : (0284) 861 14 14
Web : www.ainosotel.com
Detay Kriterleri
Spor Salonu
Tenis Kortu
Oyun Salonu
Kreş ve Çocuk Parkı
Otopark
Deniz Kenarı (Sahil)
Bar ve Restaurant 
 
 
 
 
 
http://www.ainosotel.com/  
 

Ege Denizi‟nin kuzey kesiminde yer alan Saroz Körfezi sahili ve denizi Mavi Bayrağıyla da dikkat çekmektedir Pek çok konumda Saros‟un suları yurtdışının pahalı tatil merkezlerini aratmayacak kadar berrak ve temizdir. Saros Körfezi aynı zamanda dünya üzerinde kendi kendini temizleyen 3 körfezeden biri olma özeliğine sahiptir

.Sadece bu özellik bile Saros‟u bir cennet yaparken, Yunanistan‟a yakın konumu ve ormanlık alanlara sahip olması nedeniyle çoğu bölgelerinin sit alanı oluşu; doğal güzelliklerini korumasına yardımcı olan yegane özelliklerdendir. ​

Ainos Holiday Resort Hotel 52.600 m2, bir doğa cennetinde konuşlanmıştır.Saros Körfezinin en uç noktası olan Enez‟e bağlı Vakıf Köyü‟nün bakir doğasında, ladin ve karaçam ormanları içinde, Semadirek Adası‟na karşı muhteşem doğallıkta bir tatil arzulayanlar için vazgeçilmez alternatif bir seçenek sunmaktadır. ​Kaz Dağları‟ndan gelen esintilerle birbirine karışan çam kokularının eşliğinde gün batışını izleyebileceğiniz bir tatil köyüdür

115 odalı ve 355 yatak kapasitelidir. Odalar Standard Superior, Standard Deluxe, Family Room, Deluxe Suite ve Premium Suite olmak üzere 5‟e ayrılır.

​Odaların tamamında teras ya da balkon, doğa ve deniz manzarası, özel banyo, daimi sıcak su, saç kurutma makınası.tv. uydu sitemi kablosuz internet mevcuttur.

Ainos Main Resturant: 400 kişilik kapalı , 250 kişik açık alan, olmak üzere toplam da 650 oturum düzenine sahip otelimizi Ana Resturantıdır.

Orfoz Balık Resturant: 75 kiş oturma kapesiteli resturantımız da saros bölgesinin Nadide balıklarını tatmanızı tavsiye ederiz

Enez Mangal Evi Resuranat : 60 kişi oturma kapasiteli Trakya bölgesisin lezzetli etlerinin tadınabakabileceğiz resturantımızda isterseniz ocak başında kendiniz pişirebileceğiz gibi ,isterseniz Mutfağımızda profesyonel mutfak şeflerimiz tarafından da hızılanarak sevise sınulmaktadır.

Deniz kıyısındaki café, 480 kişi kapasiteli muhteşem günbatımı manzaralı restaurant ve dilediğiniz her türlü içkiyi bulabileceğiniz barı ile Ainos Holiday Resort Hotel müşterilerine hizmet verir.

​ Ainos Holiday Resort Hotel 200 metre genişliğindeki toplam 3000 metre karelik plajına dalış tutkunlarını da davet ediyor. Türkiye‟nin gözde dalış merkezlerinden olan Saros‟ta dalmak isteyenler için eğitimli dalış hocalarıyla bu heyecanı yaşayabilrisiniz.

​Ainos Holiday Resort Hotelin diğer hizmetleri arasında rüzgar sörfü, çocuk parkı, basketbol, voleybol, futbol sahaları ve otopark hizmetleri de bulunuyor.