Pehlivan Hotel
 
 
2005 yılında ...
 
     
Adres: : Erikli sahili KEŞAN
Telefon : : 0284 737 31 31
E mail : pehlivanotel@msn.com
Web Adresi : www.pehlivanotel.com
Oda Kapasitesi : 14
Detay Kriterleri
Spor Salonu
Sauna & Spa
Oyun Salonu
Otopark
Servis Araçları
Bar ve Restaurant 
 
 
 
 
 
http://www.pehlivanotel.com  
 

Otel Bilgisi 
 
Pehlivan Otel 2005 yılında hizmet vermeye başlamış olup Sayın  Abdullah Ersoy tarafından kurulmuştur.14 oda, 42 yatak kapasitesi olan bu otel yöresinde iyi bir mevkide ve konumda bulunmaktadır. Pehlivan Otel, yeni kurulan işletmenin özelliklerini barındırarak temiz, çalışanları konuklara son derece saygılı ve içtendir. Konukların ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedefidir.

 
Otel Odaları
 
Otelimizin oda sayısı 14 olup odalarımızda klima , televizyon , gun içersinde 24 saat sıcak su mevcuttur. 1 odası süit oda olup içide ekstradan mutfagı ve oturma grubu bulunmaktadır. Oda servislerimiz yapılmaktadır. Banyolarımız ve havlular temizlik çerçevesinde kontrol edilmek- tedir. Tercih edilme sebeplerimizden biri de kablosuz internet sağlamamızdır. Leptop(notebook) ile gelen konuklarımız için günde 24 saat kesintisiz kablosuz internet (wireless) imkanı sunuyoruz.

 Otel Bahçesi
 

 Otelimizin bahçesi sohbet etmeye, dinlenmeye müsait olup bununla birlikte osmanlıdan günümüze gelmiş olan nargile ile nargile keyfi yapabilir ,tavla,satranç oynayabilirsiniz. Aksamlari otel bahçemizde, saroz sahilinden gunluk cikari-  lan taze balık cesitleri ile mangal veya cesitli izgara (kebap, kofte, sis, tavuk vb.) yemekleri ile ziyafet edebilirsiniz. Barımızdaki sıcak veya soğuk ya da alkollü içeceklerden içebilirsiniz. 

 
Otel Saunası
 
Otelimizde sauna, hizmetinizdedir. Tercih edilme sebeplerimizden biri de budur. Saroz sahilinde saunası olan ve hizmet veren tek kuruluş otelimiz, pehlivan oteldir.Terleyerek vücuttaki toksinleri atmak, rahatlamak için saunamizi haftada Pazartesi,Çarşamba,Cuma günleri kullanabilirsiniz.